Superfinále 2017/18

Suma sumárum aneb jak to vlastně vše dopadlo:

Mistr ligy na osm? ŻUBROWKA
Septima potvrdila svou formu a roli favorita a dokráčela bez jediné porážky až k titulu vítěze GFL pro sezónu 2017/18. Co tomu však dnes předcházelo?
Nejprve organizátoři pár krátkými větami zhodnotili sezónu a vyhlásili její největší osobnosti, zakrátko poté už následovala soutěž o penaltového krále. Pomyslnou korunu přebírá od Filipa Hladeje další z dynastie ostrostřelců Vojta Schindler. Svou bezkonkurenčnost mohl vzápětí potvrdit v zápase o třetí místo, to by však jeho tým nesměl už v prvních minutách prohrávat po dvou rychlých gólech Čejky. Žáček, hrající s netradičním účesem, sice zápas krásnou střelou brzy korigoval, avšak to nestačilo k tomu, aby zastavil rozjetou Drtivou porážku. Ta si po bojovném druhém poločase, přestože zavěsil ještě Urbánek, odnesla bronzové medaile po vítězství 8:2. (Čejka 4x, Vařeka 3x, Kučera : Žáček, Urbánek)
Dále byl sehrán sranda match slepých prváků, při kterém se z tribun ozýval hlasitý smích. Prváci se střetli dále v desetiminutovém, normálním zápase, kde, stejně jako v tom prvním, brali výhru chlapci z 1.A.
Ještě si vybrala svou dávku štěstí Barča Pokorná, když bylo její jméno vylosováno, po krátkém zhodnocení prvního zápasu, Tijanem a odnesla si hodnotnou cenu v podobě lístku na festival Beats for love.
Následoval zápas největší, o kterém jsme se zmínili již v úvodu. První gól vsítil Maslonka za septimu, oktáva však brzy dvěma góly otočila stav, ale o vedení brzy přišla a do konce zápasu se z něj už neradovala. Ve druhém poločase dokázala především zásluhou Monsporta zdramatizovat závěr, když se dostala na dostřel vyrovnání, septima však zabrala a skvěle hrající Purmenský uklidnil svůj tým. Výsledek tedy pro mnohé překvapivý a pro mnohé očekávaný-9:5. (Maslonka 4x, Purmenský 2x, Friedel 2x, Pokorná : Monsport 3x, Strnad, Šimíček)
Mistři pro letošek jsou tedy známi, ale kdo pozvedne nad hlavu pohár příští rok? Můžeš to být právě TY, pokud se v září znovu zapojíš do futsalových bojů na příborské palubovce!

Rád bych zachoval pořadí vyhlašování jako bylo na Superfinále. Cenu nejlepšího střelce obrdžel Honza Čejka, avšak cenu za nejlepšího hráče kanadského bodování si připsal Tadeáš Strnad. Dle diváku se nejloblíbenějším hráčem stal Pavel Maslonka a nejoblíbenějším brankářem Ondřej Michálek. Organizační tým vybral na základě všech kritérií nejlepšího hráče, kterým se stal Jirka Toman.

Krále střelců si pro letošní rok vybojoval Adalbertus Schindler. V soutěžích díváckých vyhrála lístek na Beats for Love Barča Pokorná a nejlepší fotku na story Dory Kolářová.

Na čtvrtém místě se umístil Autistic Club Škrabky (kvinta) v sestavě: Vojta Žáček, Adalbertus Schindler, Anička Bordovská, Jana Nytrová, David Urbánek, Radovan Buzek, Jeroným Pazdziora, Ondřej Michálek a Kuba Janošík. V boji o třetí místo totiž vyhrála Drtivá porážka (2.A) ve složení: Honza Čejka, Stanislav Vařeka, Martin Jiříček, Roman Kučera, Tomáš Klos, Anet Liberdová a Klárka Prašivková. Druhé místo obsadil Cancer team (oktáva) s týmem: Tadeáš Strnad, Danek Baďura, Boleslav Pazdziora, Honza Šimíček, Pavel Musil, Kuba Monsport. Pro vítězství si došlo mužstvo s názvem FK Chlív Żubrówka (septima+3.B) ve složení: Pavel Maslonka, Radim Friedel, Barča Pokorná, Zdeněk Hanzlík, Tomáš Orlík, Jiří Purmenský.

Všem výše zmíněným gratulujeme!


Zleva: Zdeněk Hanzlík, Radim Friedel, Tomáš Orlík, Jiří Purmenský, Pavel Maslonka a v náruči Barča Pokorná.

Uložit odkaz do záložek.